Nasze wybrane produkty:
Znajdujesz sie: larobakalie.pl / SNAKI

SNAKI


Seria "SNAKI" to grupa naszych produktów stworzona z myślą o Państwa wygodzie. Małe poręczne opakowanie sprawia, że  ulubine smaki mogą Państwu towarzyszyć zarówna w pracy, w szkole jak i na spacerze. Dyży wybór asortymentowy tej serii sprawia, że zarówno fani słodkosci, osoby dbające o linie, czy nie mogące jeść produktów z glutenem znajdą tu coś dla siebie. Wszystko to oczywiście bez substancji konserwujacych i sztucznych barwników.

Produkt, który szczególnie zasługuje na uwagę  to  orzeszki ziemne prażone w karmelu. Cieszą się one ogromą popularnością zarówno u dorosłych jaki i dzieci. Jak wszystkie produkty Laro nie zawierają substancji konserwujących i sztucznych barwników, a teraz są także bez glutenu. Ponadto zostały ode odznaczone prestiżową nagrodą stowarzyszenia Teraz Polskie i noszą tytół "TOP PRODUKTU".

 

 

Dla wszystkich klientów krórzy lubią urozmaicenia, przygotowaliśmy mieszankę studencką w wersji kieszonkowej. Znajdą w niej Państwo orzeszki ziemne, orzechy macadamia, nerkowca oraz laskowego. Wszystkie oczywiście baez substancji konserwujących, sztucznych barwników i glutenu. Mieszanka ta również została odznaczona godłem "TOP PRODUKT" przez stowarzyszenie Treaz Polskie.

 

 

Dla wszystkich fanów zdrowych przekąsek, przygotowalismy trzy produkty nie zawierające ani soli ani cuktu. To 100 % naturalny smak i tradycyjna receptura. Do wyboru mają Państwo: jabłuszko polskie w plasterkach, orzeszki ziemne i słonecznik, prażone bez dodatu soli. Mogą one także stanowić wspaniały dodatek do wszelkich zdrowych śniadań typu sałatki, płatki itp. Serdecznie polecamy.