Nasze wybrane produkty:
Znajdujesz sie: larobakalie.pl / ORZECHYI NASIONA W KARMELU

ORZECHYI NASIONA W KARMELU


Orzechy oraz nasiona prażone w karmelu stanowią jedną z najbardziej popularnych przekąsek oraz najchętniej wybierany produkt Laro. Po ich uprażeniu wydobywa się ich najlepszy smak, który chcemy Państwu oferować jako całkowicie naturalny produkt. To idealna przekąska podczas miłych wieczorów z przyjaciółmi, może stanowić świetny dodatek do deserów lodowych.

Jako pierwsze chcielibyśmy przedtawić nasiona prażone w karmelu. Zarówno nasiona słonecznika, jak i pestki dyni są bogatym źródłem witamin i doskonałym naturalnym uzupełnieniem diety. Oblane karmelem natomiast stają się naturalną formą słodkiej przekąski, bez substancji konserwujących i sztucznych barwników. Świetnie smakują same, jak również idealnie sprzwdzają się jako dodatek do iast, lodów, sałatek zarówno warzywnych jak i owocowych, nateńików.... możliwosci są nieograniczone. Dodatkowo nasze nasiona w karmelu nie zawierają gluteny, dzięki czemu mogą być słodką przekąską dla wszystkich osób będacych na diecie bezglutenowej.

Kolejne produktu to dwaj ulubieńcy naszych klientów. mowa tu oczywiscie o orzeszkach ziemnych w karmelu oraz delikatnych w smaku orzechach nerkowca. Oba produktu cieszą się ogromna popularnością zarówno u dorosłych jaki i dzieci. Jak wszystkie produkty Laro nie zawierają substancji konserwujących i sztucznych barwników. Podobnie jak wcześniej wymienione nasiona, orzeszki ziemne i nerkowce prażone w karmelu nie zawierają glutenu.

Znudziły się Państwu tradycyjne smaki? A może warto się skusić na znane smaki w zupełnie nowej odsłonie? Przedstawiamy wszystkim bardzo dobrze znane orzechy laskowe i włoskie prażone w karmelu. Nie zawierają substancji konserwujących, sztucznych barwników. Sama natura, tyle że na słodko :) Uwaga: orzech włoski jest produktem sezonowym.

Dla wszystkich fanów bardziej egzotycznych smaków, Laro przygotowało migdał i orzech macadamia prażone w karmelu. Subtelne w swym smaku, delikatne i kruche w swej konsystencji, z pewnością zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Gdy połączymy je z karmelem ich smak staje się jeszcze bardziej wyrazisty. Serdecznie polecamy.

Dla wszystkich klientów krórzy lubią chrupać wszystkie wyżej wymienione smaki, a także dla tych którzy nie znaleźli jeszcze swojego ulubionego - przygotowaliśmy karmelowy mix. Znajdą w nim Państwo orzeszki ziemne, orzechy macadamia, nerkowca oraz laskowego. Wszystkie oczywiście baez substancji konserwujących, sztucznych barwników i glutenu.