Nasze wybrane produkty:
Znajdujesz sie: larobakalie.pl / MEGA PAKA

MEGA PAKA


Firma LARO poleca produkty, dzięki którym dostarczycie Państwo w przyjemny sposób swojemu organizmowi wiele niezbędnych składników, wpływających pozytywnie na samopoczucie. Kierujac się gustem i smakiem naszych klientów, wybraliśmy dla Państwa trzy produkty, które cieszą sie największym uznaniem. Tak właśnie powstała seria MEGA PAKA, gdzie doskonały smak spotyka się z atrakcyjną ceną. To aż 1 kg Państwa ulubionych przekoąsek.

Pierwsze miejsce na podium zajął słonecznik prażony w karmelu. Wyjątkowy smak, idealna chrupkość a także brak substancji konserwujacych i barwników chemicznych sprawił, że nasz słonecznik otrzymał prestiżową nagrodę "TOP PRODUKT" od stoważyszenia Doceń Polskie.

 

 

Kolejnym, najczęściej wybieranym przez Państwa produktem jest słonecznik prażony w karmelu. Po jego uprażeniu wydobywa się najlepszy smak ziaren, który chcemy Państwu zaproponowac jako całkowicie naturalny produkt bez glutenu. To idealna przekąska podczas miłych wieczorów z przyjaciółmi, może stanowić świetny dodatek do deserów lodowych.

 

 

Nasze zestawienie trzech najbardziej popularnych produktów nie mogłoby się obejść bez orzeszków ziemnych solonych. Jest to najbardziej znana i tradycyjna przekąska, która nie raz towarzyszyła naszym klientom przy niejednej imprezie, meczu czy też filmie. Tak jak wszystkie produkty Laro, orzeszki nie zawierają substancji chemicznych, sztucznych barwników a teraz także glutenu.